PROMOTIEWEDSTRIJD DANSLIGA - 25 jan

Duo

  • Mara Vanhoudt & Amber Voets: 1e PLAATS

Teams streetdance

  • Energetics (Children 8-11 startklasse): 1e PLAATS

  • Mini Giants (Junioren 11-15 startklasse): 1e PLAATS

  • IMG (Junioren 11-15 startklasse); 2e plaats

Teams showdance

  • My immortal (Junioren 11-15): 1e PLAATS

  • Suave Me (Junioren 11-15): 2e plaats

  • Little Giants (Adults 16-21): 1e PLAATS

UDO VOORRONDE

TILBURG - 21 en 22 maa

Teams

  • NRGG (Beginners U14): 1e PLAATS 

  • IMG (Intermediate U14): 5e plaats

  • Mini Giants (Advanced U18): 8e plaats

PRIX ARABESQUE - 1 en 2 februari

2015

Groepen

  • Suave Me (Jazz niveau 1): 1e PRIJS

  • My immortal (Jazz niveau 2): 3e prijs

Solisten Klassiek

  • Megane Moerenhout: 3e prijs

  • Kenza Lee: 4e prijs

Solisten Jazz

  • Ann-Sofie Vandendriessche (niveau 1): 2e prijs

  • Elise Bral (niveau 2): 1e PRIJS

  • Louise Demeulenaer (niveau 2): 3e prijs

  • Yeline Lee (niveau 2): 3e prijs

  • Louise-Marie Blijkers (niveau 2): 4e prijs

  • Charlotte Bral (niveau 3): 1e PRIJS

  • Megane Moerenhout (niveau 3): 3e prijs

  • Kenza Lee (niveau 4): 2e prijs

Solisten Modern

  • Manon Vanderhaegen (niveau 2): 3e prijs

  • - Kenza Lee (niveau 4): 3e prijs

DANCE WAVES - 15 feb

CONCOURS DURBUY - 14 en 15 maa

  • Manon Vanderhaegen (cadetten solo/duo/trio jazz/modern): 1e PLAATS

  • Yeline Lee (cadetten solo/duo/trio jazz/modern): 2de plaats

  • Kenza Lee & Megane Moerenhout (junioren solo/duo/trio jazz/modern): 1e PLAATS

  • Kenza Lee (improvisatie jazz/modern junioren): 1e PLAATS

Klassiek

  • Megane Moerenhout (Intermediaire B): 4e prijs

  • Elise Bral (Elementaire): 4e prijs

Jazz

  • Daan Blykers (Superieur): 1e PRIJS

  • Tinne Moorkens (Superieur): 2e prijs

  • Kenza Lee (Avancé): 1e PRIJS

  • Jody Drieghe (Avancé): 2e prijs
  • Megane Moerenhout (Avancé): 3e prijs
  • Amber Voets (Avancé): 4e prijs

  • Annabelle Wouters (Avancé): 4e prijs

  • Louise Demeulenaer (Intermediaire): 1e PRIJS
  • Elise Bral (Intermediaire): 3e prijs

  • Ellen Wouters (Elementaire): 1e PRIJS

Contemporain

  • Kenza Lee (Avancé): 1e PRIJS

  • Charlotte Bral (Avancé): 4e prijs

Duo

  • War children: Jazz intermediaire: Kenza Lee & Megane Moerenhout: 1e PRIJS​

DANSLIGA TURNHOUT - 7 maa

Duo

  • Amber Voets & Mara Vanhoudt (Junioren 11-15): 1e PLAATS

  • Kenza Lee & Daan Blykers (Adults 16-21): 1e PLAATS

Teams

  • NRGG (Hip Hop children 8-11): 2e plaats

  • Mini Giants (Hip Hop junioren 11-15): 1e PLAATS

  • IMG (Hip Hop junioren 11-15): 2e plaats

  • Mini Giants (Showdance junioren 11-15) 'Total eclips of the heart': 1e PLAATS

  • Little Giants (Showdance adults 16-21) 'Pirates': 1 PLAATS 

FISAF BELGISCH KAMPIOENSCHAP GENT - 28 maa

Teams

  • IMG (Cadetten):  BELGISCH KAMPIOEN

UDO BELGISCH KAMPIOENSCHAP ANTWERPEN - 6 apr

​Teams

  • NRGG (Beginners U14): 3e plaats

  • IMG (Intermediate U14): 3e plaats

  • Mini Giants (Advanced U18): 4e plaats

  • Little Giants (Novice U18): 1E PLAATS

Duo

  • Manon & Elise (Beginners U14): 2e plaats

DANCE WAVES FINALE MOL - 2 mei

Solo

  • Manon Vanderhaegen (jazz/modern): 1e PRIJS en (improvisatie): 1e PRIJS

  • Yeline Lee (Jazz/Modern): 3e prijs

2016

PRIX ARABESQUE - 6 en 7 februari

Groepen

  • The Hunt: Jazz niveau 1 (-13 jarigen): 1E PRIJS A L'UNANIMITE

  • AVATAR: Jazz niveau 2 (+13 jarigen): 1E PRIJS

Solo's klassiek

  • Elise Bral: 2e prijs

  • Manon Vekeman-Marcelis: 4e prijs

Solo's Jazz

  • An-Sofie Vanden driessche: 8-9 jarigen: 3e prijs

  • Louise-Marie Blijkers: 10-11 jarigen: 1e PRIJS A L'UNANIMITE

  • Ellen Wouters: 10-11 jarigen: 4e prijs

  • Elise Bral: 12-13 jargen: 1e PRIJS

  • Manon vanderhaegen: 12-13 jarigen: 2e prijs

  • Yeline Lee: 12-13 jarigen: 4e prijs

  • Charlotte Bral: 14-15 jarigen: 4e prijs

  • Kenza Lee: 14-15 jarigen pre-professioneel: 1e PRIJS

Solo's Contemporain

  • Kenza Lee: 14-15 jarigen: 3e prijs

DANSLIGA PRESELECTIE - 31 jan

Showdance 16+: Avatar - 2e prijs

DANCE WAVES - 16 jan

Groepen

  • NRGG: Urban: 1e PRIJS

  • IMG: Urban: 3e prijs

Solo's

  • Manon Vanderhaegen: 1e PLAATS teens

  • Yeline Lee: 4e plaats teens

  • Louise Demeulenaer: 5e plaats teens

  • Kenza Lee: 1e PLAATS junioren

  • Elise Bral: 10e plaats junioren

  • Febe Meerts: 1e PLAATS senioren

  • Tinne Moorkens: 4e plaats senioren

Gegevens

VZW Giants Dansschool

Hoogstraat 10

1650 Beersel

giants_dance@hotmail.com

0477/72.77.46

0473/25.38.83